Celostátní soutěž vyzdvihne úspěšné a oblíbené podnikající v oboru zaměstnaneckého stravování, péči o zaměstnance a vytváření zdravého pracovního prostředí, kam pravidelná a adekvátní strava patří.

Kantýna roku

Přihlásit se do 28.2.2022 může jak provozovatel, nájemce nebo dodavatel zaměstnaneckých stravovacích služeb. Typicky se jedná o firemní a závodní jídelny a kantýny. Vyhlášeni budou regionální vítězi v kategoriích Malá Kantýna roku do 200 porcí/Velká Kantýna roku 200+ porcí a národní vítěz.

Věříme, že si obor, který pravidelně denně nasytí okolo 1,5 milionu strávníků, zaslouží ocenit, podpořit a zlepšit image,“ říká Linda Nejezchlebová, předsedkyně sdružení ProZAMS, které soutěž organizuje a dodává: „Ocenění současně získají i zřizovatelé, tedy firmy, které dbají o zdraví svých zaměstnanců a firemní či závodní kantýny provozují nebo přispívají na její provoz.“

Generálním partnerem soutěže je společnost AG Foods, přední dodavatel nápojů a trvanlivých potravin, který více jak 30 let vyrábí, nakupuje a distribuuje kvalitní produkty z těch nejlepších surovin.

Spoluorganizátorem soutěže je Klub zaměstnavatelů, který spojuje firmy se středními a vysokými škola a propojuje je s absolventy a zároveň pořádá prestižní soutěže včetně Zaměstnavatel roku a HR projekt roku.

 

Více informací naleznete na odkazu www.kantynaroku.cz